Мишиќ: Состојбата со инклузивноста е подобрена, но имаме уште долг пат да изодиме
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува дожд и засилен ветер од северен правец

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ