Млади студенти кои знаењето од факултетот го користат за помош на деца со специјални потреби
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Импичментот може да му наштети и на Трамп и на кандидатот на демократите за претседателските избори

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ