Морачанин: Една изборна единица без праг за реална застапеност на сите во Собранието
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Пашоли: Комитетот за односи меѓу заедниците треба да биде пример за сите граѓани во С Македонија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ