Мојаноски: СПЦ не може да одлучува за граѓаните и верниците на МПЦ
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Доколку Финска и Шведска влезат во алијансата, Црното Море ќе стане обично езеро на НАТО

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ