Мојсова-Чепишевска: Бугарски научници се’ уште приватно доаѓаат на Семинарот за македонски јазик
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јовановски: Штрајкот на Управата за матични книги ќе трае додека да добиеме минимална плата и Колективен договор

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ