Муареми: Никој криминалец не вели „повели докази“, треба време за истрагите и соработка со Обвинителството
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Тасевски за хакерските напади врз Украина: Целта беше да се направи непоправлива штета на системот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ