Муратов: Имаме стратегија за Ромите само на хартија, која кога ќе заврши се’ се заташкува
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Тасевски: Со санкциите руските граѓани останаа без вистински информации за конфликтот во Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ