Муслиу: Изјавите на Димитров се неумерени, се работи за лични суети или политички аспирации
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Скерлев: Следните 72 часа Борис Џонсон решава што „Борис Џонсон ќе направи со Борис Џонсон“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ