Муслиу: Приказната на Путин во однос на Украина е многу слична на бугарските националисти во однос на Македонија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Најавени преговори и продолжување на воени дејствија – осми ден од руската инвазијан на Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ