Муцунски: ВМРО-ДПМНЕ е за мнозински изборен модел, но прифаќа и една изборна единица
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: САД и Британија се подготвуваат за војна, Берлин и Париз за дијалог – поделен западниот блок во одонос на Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ