? Насер Зибери во интервју за Слободна ТВ: Предрасудата дека Албанец како приоритет ќе ги има правата на Албанците е дезавуирана теза
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Продолжува африканскиот бран – Славчо со деталите

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ