Наталија Задорожњук: Очекуваме парламентите во сите земји, настаните во Буча да ги прогласат за геноцид
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јакшиќ: Србија ќе мора да избере страна, неутралноста не е опција за воената криза во Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ