Наумовска – Грнарова: Потребен е фокус на човечки ресурси, средина на иновативност – во бизнисот е најбитно постојаното учење
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Стевановиќ: Потребна е итна интервенција на оваа одлука затоа што пациентите се тука

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ