Наумоски: Ценовните шокови се очекувани како нормален рефлекс на постпандемискиот период – не ги користиме високите профити на банките во економијата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Моментот од првите потреси од земјотресот во Лерин кој силно се почувствува и во Битола

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ