Научна фантастика за нас во Бугарија е да станеме видливи во државата, како Македонците во Србија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Рангеловиќ: Бугарија се обидува да балансира меѓу Русија и Западот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ