Началник Димовски: Намалениот дел на интервенции се должи на тоа што сме присутни и видливи на теренот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Македонец од Украина: Во војна се знае кој профитира, обичниот народ ги губи животите на своите синови и ќерки

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ