На утрешниот осмомартовски марш жените ќе побараат мерки против сиромаштијата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. д-р Јовановиќ: Можна е стагфлација! Потребен е стимул од страна на монетарната политика

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ