На 28 мај ќе се руши рекорд во најдолга бизнис презентација пред инвеститори во светот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Петковски: Во владата на Груевски влеговме под притисок, иако знаев со кого си имам работа

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ