Неделков: Второто полугодие да продолжи со онлајн настава – здравјето треба да е приоритет
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Се отвори базенот “Борис Трајковски”, директорот ја напушта функцијата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ