Ненов: Зад БЕГ стои Груевски и „фамилијата“
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Бухова: Доктор кој е антиваксер и измислува причини зошто не се вакцинира не знае медицина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ