Николовски: Влијанието на Русија во Бугарија е огромно, почнувајќи од русификацијата на нивниот јазик
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Пропаднати преговори, 64-километарска колона на колона на Руски тенкови, се подготвува решавачка битка за Киев

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ