Николовски: До септември пензиите значително ќе бидат зголемени со усогласувањето со платите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Украина: Се војува со дронови и софистицирани методи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ