Новиот вирус на современото време – лажните вести, си го прави своето – Корона присутна во секое македонско маало
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Попоски: ЈАКОБ полека ќе ја напушта Македонија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ