Нуредини: Здравата животна средина е Уставна обврска, Чебрен е најважната инвестиција – со јагленот завршуваме најдоцна до 2030-та
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Женските бизниси се соочуваат со сериозни предизвици како резултат на ковид пандемијата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ