Одлуката на стразбур за аболициите на Иванов може да зададе голем удар врз македонското судство
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Започна финалната пресметка во Мариупол – Путин сака да прогласи голема победа пред воената парада на 9. Мај

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ