Околу 2.500 лица од Украина се регистрирани во Црвениот крст на Град Скопје
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. д-р Џукеска: Треба да се остави простор за преговори, но право на синдикатите е да извршат притисок

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ