Отворен пункт за хуманитарна помош за населението во Украина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Муслиу: Приказната на Путин во однос на Украина е многу слична на бугарските националисти во однос на Македонија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ