Павиќевиќ: Учениците се принудени на учебниците да гледаат како апсолутна вистина иако некои се навредливи
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Шулевски: Во Германија професорите нѐ туркаат да навлегуваме во иновациите во технологијата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ