Павлова Данева: Мора да има јавен договор во наредните 15 години да нема вработување во администрацијата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јовановски: Стратегијата ќе биде да се смисли наратив дека Путин е некаков победник

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ