Панова: Интерпелацијата на Џафери е нешто неминовно
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Русија постигнува воен напредок во Доњецк, Зеленски ги обвинува руските сили за геноцид

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ