Пановски: И во Бугарија и во Македонија има инсталации кои се ќе направат да не влеземе во ЕУ
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Филков: Кога корупцијата ќе се перципира како проблем, полесно се искоренува

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ