Пановски: Мајмунските сипаници не заслужуваат внимание, никој во Европа се уште не умрел од оваа болест
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Офанзивна воена реторика на Москва

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ