Панчев: Корупцијата тешко се докажува и надвор, а во затвор уште потешко
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Анализа на Андоновиќ и Атовска од Украина: Макрон, Драги и Шолц во Киев – доаѓаат ли со предлог за крај на војната

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ