Паризов: Алармантна е состојбата со Тиквешко Езеро, заради производство на струја страда живиот свет
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува облачно време со услови за дожд и снег на планините

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ