Пачкова: Гладните деца на самохраните мајки се доказ дека институциите не функционираат
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Кацарска: Нема држава каде политиката не сака да стави рака врз судството, но судиите треба да се спротивстават

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ