Пачкова: Објавивме изјави на самохрани мајки за да се дознае со што секојдневно се соочуваат
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Чолакова Дервишова: Имаме здравствен систем во кој имаме неограничен број на услуги при ограничени средства

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ