Пендаровски се извлече од рамката на партиите што го кандидираа и даде конструктивна критика во обраќањето
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Камчев: Русија се става во позиција да става вето на проширувањето на НАТО со што ги подрива темелите на Алијансата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ