Петковски: Во владата на Груевски влеговме под притисок, иако знаев со кого си имам работа
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дувњак: Извештајот на Стејт департментот е огледало на она што ни се случува, без разлика дали ни се допаѓа или не

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ