Петрески за УБ: 3/4 од вработените и компаниите се погодени од кризата – 2021 година ревитализација, 2022 нормални текови на економски раст
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бислимовски: Македонија има најниска цена на нафтените деривати во регионот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ