Петровска: Ако во партијата не се слуша критика, партијата нема да ги слуша критиките од јавноста, а тоа е лошо
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Moџо Килингтон: Основата на политичката критика е полесна преку социјалните мрежи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ