Петровска: НАТО не интервенира во земји кои не се членки, но ги штити земјите членки на Алијансата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: За САД инвазијата на Русија е завршена работа – Макрон во улога на лидер на ЕУ договори мини самит Бајден Путин – на Украина и се заканува грузијско сценарио

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ