Петров: Верувам дека Ковачевски има потенцијал да ја обедини партијата и да постави соодветни кадри
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Наместо бадникови поворки, црвен тепих на хуманост

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ