Пејачот Апостоловски за скандалот со фрлањето на македонското знаме
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Адамчевски: Западот, а не Украина вели дека Русија треба да се победи до крај

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ