Пировска: Говорот на омраза стана предизборен рецепт – притоа не се размислува колку е тоа опасно
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Муртези: Крајно време беше да се сменат некои работи во Албанскиот театар

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ