Писарев: Не сме супермени, но уметничкиот активизам дава резултати
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јовановска: Ако се случи нешто во Украина ќе биде Трета светска војна, а не војна од мал формат

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ