Платформа за родова еднаквост: Жените се во поголем ризик од сиромаштија за разлика од мажите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Анализа со Марковски: Има ли во ова време-невреме шанси да се инвестира – доколку конфликтот продолжи не чека рецесија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ