Пливачка федерација: Секој изгубен ден поради затворениот базен, е неповратна штета за пливачите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дујовски: Светот не смее да дозволи односите помеѓу Путин и Бајден да се движат на „тенок мраз“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ