Поголем проблем е зошто Ѓоковиќ не е вакциниран одошто дали ќе игра на Австралија опен – да ја тргнеме „македонштината“ од спортот – потребен е добар Закон за спорт
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Клиниката за неврологија се враќа во комплетно функционирање, од денес во фунција одделот за неврофизиологија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ