Поповски: Апсурд е што анти-ЕУ десничари владејат со парите од ЕУ
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Се подготвува најголема тенковска битка по втроата светска војна? Во наредните 2 недели ќе се решава судбината на Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ