Поповски: ЕУ во догледно време може да го укине институтот вето, но засега бугарското вето за нас останува
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Анализа на Андоновиќ и Атовска од Украина: Киев полека, но сигурно се враќа во нормала, но за жал не е исто и на истокот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ